Staigmenos, kurias TV3 iniciatyvos dalyviai sugalvojo savo šeimos nariams.

Asta

Laba diena, su šeima norėtume išmokti gaminti saldumynus ar saldainius. Norime dalyvauti šeimos edukaciniame užsiėmime visi kartu :)

Brigita

Laba diena, kartu su savo tėčiu noriu nueiti į miuziklą Anderseno gatvė arba į kitą muzikinę operą, nes niekada nesame buvę. Man atrodo, kad ir jis nėra buvęs. Ačiū, Brigita

Julija

Noreciau vaikucius nustebinti ir kartu smagiai praleisti diena nuotykiu parke,nes dar niekad nesam lankesi,o vaikai begalo noretu:)

agnyte

nuvykti i disneilenda

Aušra

Dirbu Jonavos vaikų namuose. Čia gyvenantiems vaikams aš lyg mama. Mūsų svajonės labai mažos. Viena iš jų - užsiimti ir išmokti sodininkystės. Norėtume turėti mažą, nediduką šiltnamiuką, kuriame galėtume patys užsiauginti savo daržovių, vaisių:)

Faustina

Mano mama labai svajoja pamatyti vandenyną. Jai 49 metai, pati tos svajonės tikrai neįgyvendins . Mes taip pat nematę vandenyno,bet gal kada pamatysime. Aš labai myliu savo tėti ir mamą ir norėčiau kad jie kartu pamatytu vandenyną. Ar tai įmanoma ???

Emilija

Kadangi rytoj tėčių diena tai aš sugalvojau tėtei mažą staigmenėlę bei mažą rankų darbo dovanėlę, bet ji nenustebins tečio taip kaip poilsis su šeima spa arba koks skrydis oro balionu... Tad rašau šį norą, ir viliuosi, kad Jūs jį paversite realybe!

Rūta

Labai myliu savo tėtį ir noriu padovanoti jam poilsio ir atsipalaidavimo dieną. Paskutiniu metu jis turi sveikatos problemų, todėl bent viena diena Druskininkuose ar Birštone su poilsiu sanatorijoje jam būtų didelis atsipalaidavimas bei staigmena!

Agnė

Nuvažiuoti aplankyti tėti kuris šiuo metu dirba Anglijoje

Danielius

Aš esu dar mažas man tik 1m ir 10mėn bet labai esu pasiilges savo tečio ir svajoju jį aplankyti Anglijoje

Sigita

Aš savo teti noriu nustebinti su oro balioniu nes tetis nera niekada neskrides juo ir jis labai nori juo paskraidyti nes mano tetis past geriausias.

Ugnė

Labas vakar, norėčiau savo tėčiui padaryti staigmena nuo ryto atvažiuojant pas jį ir važiuosti su jo drauge į Druskininku vandens parka arba Birštone esanti vanden parką. Su juo praleisti visą dieną labai linksmai. Labai prašau.

Sigita

Mano svajone teti paskraidinti oro balioniu.

Sigita

Mano svajone teti paskraidinti oro balioniu.

Gražina

Sveiki! Auginame su vyru du stebuklėlius, saulės spindulėlius, kurie kiekvieną rytą nudžiugina savo šypsenelėmis. Tad labai norėtume nustebinti savo Tėtį iš didžiosios raidės nuvykdami paplaukioti laivu į kurortinę sostinę - Trakus! Iki pasimatymo :)

mila

Laba diena.Aš Mila norečiau nustebinti,bet nelabai galiu jis prancuzijoje ir negali betkada paskambinti.Norėčiau nupirkti plančete,kad galetume pakalbėt dazniau pasikalbėti.

Oksana

Aš manau,kad ne kiekvienas tėtis sugebėtu susitvarkyti su keturiais vaikais. O mūsų tėtis yra ŠAUNUOLIS ! Jis nors visada dirba tačiau visad mums randa laiko. Todėl norim nors vieną dieną su juo praleisti kartinguose, ir padaryti dieną stebuklinga...

Monika

Mano Tėtis didžiulis auto fanas, labai mėgsta stebėti automobilių ralį. Aš negalėčiau apsakyti, kaip apsidžiaugtų Tėtis, jei turėtų galimybę susitikti su Benediktu Vanagu, kuris beprotišku greičiu, staigiais posūkiais ir stačiais kalnais pavežėtų!

Tomas

Tetis labai megsta zvejoti,per sawo zvejyba nemato seimos,taigi tecio dienos proga noreciau,kad musu visa seima kazkur galetu kartu pazvejoti.arba kad vanduo primintu zvejyba,tai nuvaziuoti i vandens parka. Butume labai laimingi. Aciu

Orinta

Sveiki norėčiau savo tečiui padovanoti skrydį oro balionu. Jis niekada neskrido, bet labai norėtū pamatyti visą pasaulį. :)

Lina

Kadangi tėtis gyvena Islandijoje norėčiau jį nustebinti atskrisdama pas jį!!! Be galo jo pasiilgau ir tai bus pirma tėvo diena, kai jo nebus šalia... Tv3, padėkit išpildyti svajonę!!!